Ogłoszenie

Prognoza pogody
Ogłoszenia
Sytuacja na świecie

#1 2014-01-06 14:06:58

 Lady Ellien

Władczyni Polis

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 59
Punktów :   
Link do karty postaci: http://www.5-krolestw.pun.pl/v

O fabule

Witam
Pewnie nowi gracze zastanawiają się o co chodzi w "Pięciu Królestwach". Może na początku to się wydawać trochę skomplikowane, ale szybko się połapiecie - fabuła nie jest tak trudna na jaką wygląda.
Na początku chciałam napisać długi, spójny tekst... Ale uznałam, że niewielu go przeczyta. Więc zrobiłam coś, co jest (chyba) łatwiej odczytać - wypunktowałam najważniejsze części fabuły (jak to się zawsze robi podczas omawiania lektury szkolnej).


  • Miejsce akcji - planeta, na której istnieje jeden, spójny kontynent (a przynajmniej takie mają wyobrażenie jego mieszkańcy). Nie jest tak wielki, na jaki wygląda na mapie (KLIK). Możemy uznać, że Polis jest wielkości Warszawy. Nie chciałam robić za dużego świata, bo trochę ciężko byłoby go opanować.

  • Czas akcji - akcja rozgrywa się tak jakby w teraźniejszości. Istnieją niektóre wynalazki ludzkości (np. telefony STACJONARNE, których jest niewiele), ale nie wszystkie. Mimo wszystko mieszkańcy niektórych krain (mówię głównie o Inopii) są trochę zacofani.

  • Trochę o świecie - walutą używaną przez wszystkie królestwa są floreny (skrót: fr). Oprócz nich w niektórych królestwach różne rzeczy mają inne wartości. Tak więc twórcy arcydzieł z Deamonium przemierzają cały kontynent, by sprzedać swoje dzieła drożej w Artemii.

  • Fabuła po krótce - na świecie istnieje pięć królestw - Deamonium, Inopia, Artemia, Sineja, a także niedawno odkryty - Infrawymiar. Oprócz nich na świecie istnieją niezależne miasta oraz tereny 0 jednym z nich jest Polis. Mieszkańcy królestw walczą o przetrwanie z potworami zaczajonymi na całym świecie. Muszą uporać się z różnymi problemami - zaczynając od wojen i pokojów, poprzez epidemie, kończąc na problemach miłosnych. Królestwa ciągle się rozwijają, co sprawia że nigdy nie będziecie się nudzić - w każdym momencie gry możemy dodać coś nowego, co może zupełnie odmienić losy królestw.



~Lady Ellien, władczyni Polis

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chormaprobe.pun.pl www.gothicsite.pun.pl www.nagumie.pun.pl www.pmp.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl